Klubi   Foorum   Ajalugu   Andmed   Salong   Turvalisus   Varustus   Nipid   Probleemid   Arvamus   Pildid   Lingid   E38 Autolehes

www.Autodoc.ee

Küsitlus

Kas sul on E38
Jah
Ei

   Untitled E38 salong

  Vormide harmoonia ja ideaalne materjalide kvaliteet on E38 salongi märksõnadeks. Kõik asub täpselt nii nagu peabki olema. Mobiilsus, mugavus, tehnika- kõik on nagu iseenesest mõistetav E38-s.

  Tulemus järjekindla ergonoomilise ja eksklusiivse muutuse järel on: Inimesed on ümbritsetud abimeestest, eriti juht.
  Rooli abil on võimalik juhtida raadiot, cd-d, heli, telefoni, kiirust, kliimaseadet ja ka auto suunda, kõike seda käsi roolilt võtmata, turvalisuse ja mugavuse huvides.
  Tagaistujate jaoks on istme keskel mugav käetugi, mida on võimalik ka väiksemate asjade panipaigana kasutada.
  L versioonil asub seal tagaistuja kommunikatsiooni keskus, telefoni, raadio juhtimise ja palju muuga.
  Väga luksuslikud istmed on võimalik tellida taha, istmeid on võimalik liigutada igatpidi, sama kehtib ka peatugede kohta, seda kõike otseloomulikult elektriliselt. L verioonil on need istmed standardis. Otseloomulikult langevad automaatselt tagaistujate peatoed, kui keegi seal ei istu, juhi vaatevälja parandamiseks.Need on ühed mugavamad istmed autode ajaloos kindlasti.
  L versiooni tagaistuja keskus: Telefon, istmete reguleerimine, mälud jpm.
  Soovi korral on võimalik tagaistujatel endale meelepärane temperatuur valida ja see võib olla ka erinev eesistuja omast.Võimas kliimaseade kindlustab valitud temperatuuri töösoojal mootoril mõne minutiga. Ei puudu ka reguleeritav istmete soojendus ja TV vaatamine. TV ekraanid on esiistmete peatugedes.
  Mugav ja turvaline: Põhivarustuses oleva Multifunktsionaalse(MF) rooli abil on võimalik muuta helitugevust, otsida uut raadiojaama, muuta mängitavat CD või MC pala, muuta autokiirust, samuti peale pidurdust ühe nupu vajutusega eelnev kiirus taastada. Olenevalt mudelist valida kas roolisoojenduse või kliima vahel. Ja otseloomulikult ka ülima kergusega autot teel hoida. Rool muideks on kiirusetundlik, st et parkides autot on võimalik keerata rooli ühe näpuga, samas kiirustel üle 100 on rool raske, et vältida käevääratusi ja hoida kindlat suunda, muutudes kiiruse tõustes üha raskemaks.
  Kliima-Automatik salongi heaolu jaoks.
  Mikrofilter ja aktiivfilter eemaldavad võimaluse, et salongi satuks tolmu, baktereid või välis lõhnu.
  Ühe nupu vajutusega on võimalik suunata kogu õhk esiaknale, mis ka külmeima ilmaga puhastab klaasi 1-2 minuti jooksul udust, hiljem sama nuppu uuesti vajutades pöördutakse eelneva konfiguratsiooni juurde tagasi. Ventilaatori töö kuni poolte pööreteni on pea märkamatu, alles kiiruse lõpuni jõudes on kuulda, kuidas võimsad ventilaatorid summutatult tugevat õhku puhuvad.
  Kliimaseade
  Sinine näitab jaheda õhu liikumist, punane sooja. Suvel on väga mõnus kui konditsioneeri jahe õhk langeb laest näole, samas talvel on kõige külmetavamad kohad varbad ning soe õhk tõuseb üles, samas, kui jahe langeb kattes ühtlaselt salongi.
  Juht saab enda ukselt juhtida kõiki aknaid ning samuti lukustada laste eest tagumised. Otseloomulikult on võimalik ka peegleid juhtida.
  E38-l ei ole käsipidurit, on jalkkar, mida on võimalik käsitsi vabastada.
  Kui asetada vale võti süütelukku, keerab see, kuid ei haaku, seega on võimalik süütelukust käivitada ainult originaaliga, liiatigi on originaali sisse ehitatud immobilaiser, milleta poleks võimalik autot tööle saada.

Copyright © Black 2005